.

Niviora zlxl711 Господ имаш во неговите раце кремирање накит со ангелско крило срцев ѓердан за пепел кремирање накит урн шарм bfbld

Niviora zlxl711 Господ имаш во неговите раце кремирање накит со ангелско крило срцев ѓердан за пепел кремирање накит урн шарм bfbld

DEN 1505.60

Стока
Достапно е за нарачката

Приврзоци и ѓерданцизираат30 (W)*30 (ч) мм Материјал за ѓердан од приврзоци : Алуминиум. Ќе дојде со инка, лажица и 20 "ланец од не'рѓосувачки челик. Може да се користи за чување на вашите специјални информации, коса, пепел, парфем, цвеќиња или мала количина пепел на некој близок или милениче и е најдобриот начин за запомнување некој близок или милениче. Убаво стилизирана и удобна за носење, тој е погоден за секојдневно носење и ги приближува вашите најблиски или миленичиња поблиску до вашето срце. Ако имате какви било прашања, ве молиме бидете слободни да контактирате со нас! Бог ве има во рацете Кремационен накит со ангелско крило срцев ѓердан за пепел кремирање накит „урн шарм“ Опис Унисекс ѓердан за урн за мажи, жени. Висок квалитет од бело злато позлата.

Особините