.

Анти Навалување 13 Фиока За Каса За Систем За Продажба, 4 Сметка/5 Монета, Прилагодливи Слотови За Монети, 24V, RJ11/RJ12 Клуч-Заклучување, Микро Прекинувач, Рачно / Автоматс?

Анти Навалување 13 Фиока За Каса За Систем За Продажба, 4 Сметка/5 Монета, Прилагодливи Слотови За Монети, 24V, RJ11/RJ12 Клуч-Заклучување, Микро

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

СТАБИЛНОСТ ПРОТИВ НАВАЛУВАЊЕ : Нашата ексклузивна карактеристика против навалување, со противтежа, гарантира дека дури и кога фиоката е полна со монети, нема да се превртува напред Плус, нема потреба да ја прицврстувате фиоката на вашата плоча! Меѓутоа, ако сакате, касата каса вклучува и отстранливи гумени стапала доколку сакате да се прицврстите на вашата работна површина. СИЛЕН И СТИЛСКИ ДИЗАЈН : Нашата фиока За Готовина од 13" х 14" х 4" е изработена од метален челик со тежок мерач, обезбедувајќи издржливост и долговечност. Елегантната црна боја додава допир на софистицираност на вашиот работен простор. ОРГАНИЗИРАНО И ЕФИКАСНО : Чувајте ги вашите пари уредни и уредни со 4 слотови за сметки и 5 слотови за монети, со вградена фиока за готовина и отстранлива фиока за монети за максимална погодност. Предниот панел нуди и посветен медиумски простор за безбедно складирање на големи сметки, чекови и сметки. НЕПОБЕДЛИВА БЕЗБЕДНОСТ : Спијте лесно познавањето на вашата тешко заработена готовина е заштитено со нашиот систем за заклучување клучеви со 3 позиции (рачно отворено, автоматско отворање со печатач/ПОС и заклучување) и 4 резервни копчиња за дополнителен мир на умот. ИНТЕГРАЦИЈАТА Е ОЛЕСНЕТА : фиоката Cash X поддржува 3 методи на отворање : автоматско активирање преку приложена потврда/термички печатач со помош на кабелот RJ11/RJ12, рачна употреба на клучот и преку вашиот ПОС систем. Тој е дизајниран за беспрекорна врска, овозможувајќи ИМ на ВАШИОТ ПОС да ги контролира фиоките за готовина. Исто така е компатибилен со многу популарни марки за прием или термички печатачи. (Забелешка : НЕМА USB порта, така што не може да се поврзе со POS директно преку USB. Барате фиока за готовина што ги спојува напредните карактеристики, издржливоста ,esетската привлечност, безбедната функционалност и уникатниот механизам против навалување за да ја подигнете вашата деловна ефикасност? Горди сме да ја претставиме фиоката За готовина Кеш, прилагодена за решавање на различни деловни барања во различни индустрии.

Особините