.

Уред За Обука За Јачина НА зафат, Метален Црн Зафат Од 50 ФУНТИ-300 ФУНТИ Рачка За Мека Јачина На Зафат Од Пена, Погоден за Рака, Подлактица, Тренинг За Мускули На Прсти ?

Уред За Обука За Јачина НА зафат, Метален Црн Зафат Од 50 ФУНТИ-300 ФУНТИ Рачка За Мека Јачина На Зафат Од Пена, Погоден за Рака, Подлактица,

DEN 2.67

Стока
Достапно е за нарачката

[Спецификација] постојат шест спецификации : 50 LB, 100 LB, 150 LB, 200 LB, 250 LB, 300 LB, кои можат да бидат избрани според саканиот интензитет на вежбање Во исто време, секој зафат е опремен со два висококвалитетни ракави од пена за да се осигура дека вашите раце нема да бидат претерано болни. [Висококвалитетен материјал] Нашиот стисок е изработен од рачки од алуминиумска легура и пружини од јаглероден челик. Алуминиумската рачка е цврста и лесна, што ја прави издржлива алатка за вежбање. [Пренослив Дизајн] Нашиот стисок е многу пренослив и лесно може да се стави во торба или џеб. Можете да го доведете овој стисок на секое место каде што сакате да вежбате и може да го претвори вашето слободно време во ефективно време за вежбање. [Широко применливи] уредите за јачина на Зафат се погодни за повеќето луѓе, како што се спортисти, спортисти, фитнес тренери, бодибилдери, музичари и луѓе кои сакаат да ги вежбаат рацете, зглобовите и прстите.

Особините