.

Амерок БХ36052ЦЦ | Шампањ Бронзен Прстен за Крпи | 5-1/4 Во Должина Држач За Крпи | Девенпорт | Држач За Рачна Крпа За Ѕид Во Бања | Мал Држач За Кујнски Крпи | Додатоци За Ба?

Амерок БХ36052ЦЦ | Шампањ Бронзен Прстен за Крпи | 5-1/4 Во Должина Држач За Крпи | Девенпорт | Држач За Рачна Крпа За Ѕид Во Бања

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

Разновиден преоден стил и сложена изработка лесно ја надградуваат секоја бања Беспрекорно координира со стилови и завршетоци од главните брендови на славини. Спарете со соодветни копчиња на кабинетот и повлекувања од колекцијата Амерок Девенпорт за хардверски изглед без напор. Вклучува хардвер за монтирање, упатства и шаблон за монтирање за лесна инсталација. Комплетно со ограничена доживотна гаранција против дефект во материјалот и изработката. Amerock BH36052 CZ Davenport 5-1/4 Во (133 mm) Должина Пешкир Прстен е завршена Во Шампањ Бронза. Едноставните линии и облини се спаруваат со силни завршетоци за да и дадат на колекцијата Девенпорт карактеристична графичка привлечност. Кадифениот, костенлив сјај На Бронзата Од Шампањ, одекнува со топлина. Финишот дава сјајна и софистицирана палета во кујната или бањата. Основана во 1928 година, наградуваните домашни решенија На Амерок, вклучувајќи декоративен и функционален хардвер на кабинетот, додатоци за бања, украсни куки и ѕидни плочи, ја изградија репутацијата на компанијата за шик додатоци за дизајн кои ги инспирираат сопствениците на куќи да го изразат својот личен стил.

Особините