.

Нова Лон0167 Пластични Моќ Нога Педалата Прекинувач AC 250V 10A НЕ NC SPDT(Моќ Fuspedalschalter aus Kunstoff FUSSCHALTER AC 220V 10A НЕ NC SPDT

Нова Лон0167 Пластични Моќ Нога Педалата Прекинувач AC 250V 10A НЕ NC SPDT(Моќ Fuspedalschalter aus Kunstoff FUSSCHALTER AC

DEN 159.84

Стока
Достапно е за нарачката

Име на производот : Нога Педал Прекинувач;Модел : ФС-1;Акција Тип : Моментално Тип на контакт : 1 БР 1 NC (SPDT);Номинален Напон / Струја : AC 250 V, 10 A.Големина На Педалата (Прибл.) : 10 х 6,2 х 3,6 см/ 3,9 "х 2,4" х 1,4 "(Л*В*Макс.Ж); Должина На Кабелот : 90см / 35.4 " (направено во 3 Жица). Школка Материјал : Пластика;Боја : Црна (Gehhausematerial : Kunststoff; Farbe : Шварц. Нето Тежина : 80g; Содржина На Пакетот : 1 x Нога Педал Прекинувач(Nettogewicht : 80g; Packungsinhalt : 1 x Fuspedalschalter. Пластични Моќ Нога Педалата Прекинувач НОЖЕН Прекинувач AC 250 V 10 A НЕ NC Spdtfearts добри перформанси површина подобрување на безбедноста и намалување на замор на нозете.Работење без раце на рутери за маса, пили за лизгање, преси за дупчење, стругови и ротирачки алатки.Педала за прекинувач за моментален тип, притиснете надолу за да вклучите, подигнете ја ногата за да ја исклучите.

Особините