.

Креативност Улица Сјајот Лепак Пенкала, Училница Пакет, Избрани Иридентни &засилувач; Неонски Бои, 0.34 fl. оз., 72 Пенкала

Креативност Улица Сјајот Лепак Пенкала, Училница Пакет, Избрани Иридентни &засилувач; Неонски Бои, 0.34 fl. оз., 72 Пенкала

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

Содржи 72 пенкала за лепак за сјај Содржи 6 секоја од 12 иридентни и неонски бои. Одлично за украси за колаж и хартија. Секое пенкало содржи 10 кубика лепак за сјај. Повторно затворање. Опис на производот Разубавете ги проектите со сјајот на блескавиот лепак. Лесни за ракување, повторно запечатливи цевки издаваат блескав лепак. Од Производителот поуреден начин за украсување и персонализирање на занаетчиски проекти со сјај. Сите пиза и искра без сите хаос. Лесни за ракување, повторно запечатливи цевки од 10 кубика издаваат лепак со пенливи акценти. Однесете ги вашите уметнички и занаетчиски проекти на следното ниво со Креативност Улични Занаетчиски Најважни! Пердуви, мониста, филц, светки, папие маше, занаетчиски карпи и многу повеќе ќе го однесат вашиот проект од добар до одличен! Ниту еден занаетчиски кабинет за снабдување не е комплетен без овие уникатни embellishments.so оставете ја нивната имагинација да дивее!. Создадете уникатни и забавни проекти со Спектри Делукс Крварење Уметничко Ткиво! Влажни со четка и измијте убава, проѕирна боја на хартијата. Преклопете две бои и гледајте како се спојуваат. Или, додадете лепак во водата за да држите специфични форми на место и да создадете прекрасни, повеќеслојни ефекти.

Особините