.

Лесен Дух Женски Пунтер Атлетски Чевли

Лесен Дух Женски Пунтер Атлетски Чевли

DEN 790.40

Стока
Достапно е за нарачката

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Мерките на вратилото приближно не се применуваат од лакот. Монохроматска патика со жили врвки и поместена јака. Одење атлетски чевли, гумена надворешна ѓон со двојна густина. Погледни ја! Тоа е она што сите ќе го кажат кога ја носите Патиката За Муштерии Од Лесен Дух. Оваа атлетска патика има лесен кожен горен дел, отстранлива амортизирана влошка, обложена јака и јазик и среден ѓон што апсорбира удари. Дополнителни карактеристики вклучуваат ултра-меки облоги од ткаенина, гумен надворешен ѓон со текстура и целосно затворање на чипка од гили. Без разлика дали ја истражувате градската страна или селската страна, Муштеријата ќе биде совршен придружник за одење. Ниво на духот 3^ за одење со високи перформанси.изврши(функција (а) { а. на ("а : експандер : вклучи_дескрипција : вклучи : колапс", функција(податоци) { прозорец.

Особините