.

Метиплу Стап За Сенки За Очи Крем За Шминка Треперлив Мазен Молив За Сенки За Очи, Хипоалергична Водоотпорна Долготрајна Сенка За Очи, Создаваат Висок Удар, Мултиди

Метиплу Стап За Сенки За Очи Крем За Шминка Треперлив Мазен Молив За Сенки За Очи, Хипоалергична Водоотпорна Долготрајна Сенка За Очи, Создаваат

DEN 355.20

Стока
Достапно е за нарачката

Qw 22 БОИ СТАП ЗА СЕНКИ ЗА ОЧИ : Стапчиња за Сенки Со Висока пигментација за да се создаде големо влијание, од топла до ладна боја, од елегантна розова до секси кафеава, од врвно сива до треперлива шампањ, може да се користат за создавање зачадена, прозрачна и Метална шминка Треперливите И Мат Стапчиња за Сенки ќе создадат вистински изглед за вашите различни стилови и прилики на облекување. `+ Водоотпорен и ХИПОАЛЕРГИЧЕН : оваа водоотпорна и хипоалергична формула стап за сенки за очи, стап за сенки за очи од крем во прав се лизга без напор низ капаците, а потоа се суши до водоотпорна завршница во прав против брчки за контура, истакнување и создавање мултидимензионална шминка за очи. Quast последен ЦЕЛ ДЕН : овој молив за сенки за очи ќе трае цел ден, за да можете да го носите на работа, во теретана или на забава без да се грижите за тоа набори, ленти, дамки или избледувања. Тоа е совршен молив за сенки за очи во текот на целиот ден.

Особините