.

Гробот на дракула #1а ВФ/НМ; марвел стрип | Факсимил Издание

Гробот на дракула 1а ВФ/НМ; марвел стрип | Факсимил Издание

DEN 1.33

Стока
Достапно е за нарачката

Напишано Од Гери Конвеј Илустрирано Од Џин Колан. Точка : Гробот на Дракула #1а Издавач : Марвел Корица Уметник : Нил Адамс Писател : Гери Конвеј Уметник : Џин Колан Белешки : Факсимил Издание Оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Особините