.

QQ Studio 100 Двострани Метални Бои Фолија QuickQlick€ Повторно Запечатување Рамен Пакување Торбичка Кеси

QQ Studio 100 Двострани Метални Бои Фолија QuickQlick€ Повторно Запечатување Рамен Пакување Торбичка Кеси

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

БЕЗБЕДНА ХРАНА : овие кеси се безбедни за употреба со храна Совршено за држење зрна кафе додека не сте подготвени за мелење и варење свежа шолја кафе. Создадете пакувања за ужина или додатоци за оброци (јогурт, салата, додатоци за супа) за деца или за себе на работа, патувања за пешачење/кампување и патување. ИЗДРЖЛИВ : металната фолија со дебелина ОД 3 МИЛ обезбедува издржливост и ја штити внатрешната содржина од оштетување НА УВ и водена пареа. Пакување, транспорт и приказна без грижи. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : нашите кеси од метална фолија се погодни за секоја прашкаста или сува стока. ТОПЛИНСКА ЗАПТИВКА И ЕТИКЕТА : Овие кеси може да се запечатат со импулсен запечатувач за да се продолжи рокот на траење на секој производ. Етикетите се држат цврсто и нема лесно да паднат. Овие кеси се совршено пакување за продажба или земање примероци. Рамно : Овие торбички многу лесно се пакуваат кога се празни.

Особините