.

Дијаграм за дланка идеалиј Дијаграм За Ноќта На Вештерките Астролошка Фиока За Врата Рачка За Влечење Мебел Декорација За Кујнски Кабинет Маса За Облекување

Дијаграм за дланка идеалиј Дијаграм За Ноќта На Вештерките Астролошка Фиока За Врата Рачка За Влечење Мебел Декорација За Кујнски Кабинет

DEN 287.84

Стока
Достапно е за нарачката

Апс Материјал : СТОМАЧНИ + Стакло. Големина : [Копче На Вратата]-3,5евизија 2,8 СМ/1,38€1,10 ИНЧИ. [Завртка]-0,4 € 2,5 СМ. Лесен за инсталирање : секоја рачка е испорачана со фитинг завртка. Погоден за кабинет, фиока, гради, корпа, комода, шкаф, итн. Материјал За Рачка За Влечење Фиоки : СТОМАЧНИ + Стакло со живописно печатење, нашата рачка на копчето за фиоки има магичен ефект во украсувањето и додава бои за вашиот простор. Лесна за инсталирање : секоја рачка е испорачана со фитинг завртка Погодна За кабинет, фиока, гради, корпа, комода, шкаф, итн. Пакетот вклучува : 4 Х рачка на копчето за фиоки 4 X завртка.

Особините