.

Јана Жени Цветни Чипка Бралета Поместена Дише Секси Тркачка Чипка Градник

Јана Жени Цветни Чипка Бралета Поместена Дише Секси Тркачка Чипка Градник

DEN 459.20

Стока
Достапно е за нарачката

Цветни Чипка Бралет В-градници за дизајн на вратот. Отстранлив обложен обложен. Еластична лента За Истегнување и полите. Тркачки градник со цветна чипка мрежа. Без спојки за куки (истегнување на мрежеста чипка). Истегнете ги беспрекорните врвови за градник со цветна чипка од микрофибер. Грижа : рачно миење ладно, не избелувајте. С : 34А 34Б 34С 34Д. М : 36А 36Б 36С 36Д. Л : 38А 38Б 38С 38Д. ХЛ : 40А 40С 40Д. 89% Полиамид, 11% Еластан. Затворање на повлекување. Миење Раце Само. [Удобен материјал ] 89% полиамид + 11% Еластан. Користење на 90% Вискоза чипка мрежа дише еластична ткаенина, анти мирис и анти пот, така што ќе се задржи кул и да се релаксираат во текот на целиот ден; Удобно мек допир, повеќе како вашиот втор слој на кожата. [Обложена Безжична Тантела Бралета ] цветна чипка бралета со отстранливи тенки меки влошки за чаши, мека и растеглива, дополнителна поддршка и одржување на обликот на вашите гради. [Мода Секси Изглед ] тркачка чипка градник дизајн со проѕирна чипка мрежа и цветни работ, секогаш направи вашата убавина назад издвоите.

Особините