.

ТОЈАНДОНА Корпа За Склопување Детски Корпи За Складирање Ѕидна Висечка Торба За Складирање Преку Плакарот На Вратата Организатор Ленена Памучна Џебна Корпа За Сп?

ТОЈАНДОНА Корпа За Склопување Детски Корпи За Складирање Ѕидна Висечка Торба За Складирање Преку Плакарот На Вратата Организатор

DEN 2.33

Стока
Достапно е за нарачката

Може да се користи во кујна, дневна соба, трпезарија, спална соба, бања, оградата на влезната врата итн Едноставен во структурата и лесен, нема да потрае многу напор за да го поставите и преместите. Компактна големина, нема да заземе многу простор и може да ви помогне да ја организирате вашата кујна или работна површина. Фина изработка и добра текстура, а не лесна за кинење. Изработен од висококвалитетен и еколошки материјал, издржлив и практичен за долготрајна употреба. Опис дали барате корпа за складирање за вашиот дом? сакате креативен контејнер за складирање? Ако одговорот е да, не гледајте понатаму, нашата корпа за складирање може да ги задоволи вашите потреби. Изработени од висококвалитетни памучни и ленени материјали, може да се користат долго време. Со широка кука, закачете ја на оградата или ставете ја на масата. Карактеристики-Боја : како што е прикажано.- Материјал : памук и лен.- Големина : Околу 30.- Изработен од висококвалитетен и еколошки материјал, издржлив и практичен за долготрајна употреба.

Особините