.

Мотоцикл Тркалезна Страна Монтирање Универзална Сопирачка Стоп Светилка Регистарска Табличка Монтирање Опашка Светло ЛЕД Мрежа Леќа Се Вклопува За НЕЧИСТОТИЈА В

Мотоцикл Тркалезна Страна Монтирање Универзална Сопирачка Стоп Светилка Регистарска Табличка Монтирање Опашка Светло ЛЕД Мрежа Леќа

DEN 303.84

Стока
Достапно е за нарачката

Прилагодено Мотоцикл Браник Елиминатор Задна Опашка Светлина Материјал : Челична Обвивка Со Пластична Леќа. Метална Плоча : Црна. Боја на објективот : Црвена Леќа со Мрежа. Врска : 3 жица (Црна,Црвена,Сина). Содржина на пакетот : 1 x црна опашка светлина. Работен Напон : DC 12 V. големина На Плоча : како што покажува сликата. Употреба : опашка/сопирачка/регистарска табличка светлина. Одговара на повеќето мотоцикли, Уличен Моторџија, Крстосувач/Хеликоптер Нечистотија ВЕЛОСИПЕД Атв Надвор Од Патот. Одговара на повеќето мотоцикли, Уличен Моторџија, Крстосувач/Хеликоптер Нечистотија ВЕЛОСИПЕД Атв Надвор Од Патот. Карактеристики : Прилагодено Мотоцикл Браник Елиминатор Задна Опашка Светлина Лесно да се инсталира-може да бара некои модификација за некои модели 3 жица врска за трчање светла, кочница светлина, регистарска табличка светлина. Спецификации : Материјал : куќиште На Метална заграда, Метална Плоча : Боја На Црна Леќа : Црвена Леќа Со Мрежеста Сијалица : големина НА ЛЕР Плоча : како што покажува сликата Употреба : опашка/Сопирачка/регистарска Табличка светлосен Напон : 12v жица поставена : Земја : Црна Жица Светло За Трчање : Сина Жица Светло За Сопирање : Содржина на Пакетот со црвена жица : 1 x светло За Црна Опашка.

Особините