.

Aexit CTM613 M6 Крај Мелници Конец Центар За Заклучување Игла Шим Завртка За Цпу Квадратни Нос Крај Мелници Вртење Алатка

Aexit CTM613 M6 Крај Мелници Конец Центар За Заклучување Игла Шим Завртка За Цпу Квадратни Нос Крај Мелници Вртење Алатка

DEN 88.32

Стока
Достапно е за нарачката

Име на производот : Центар Игла Завртка;Модел : CTM613 Материјал : Метал;Боја : Црна. Дијаметар на конецот : 6мм/0,24"(М6); Должина На Конецот : 4мм/0,16". Ширина на шестоаголник : 2,8 мм/0,11"; Вкупна Големина : 13х 7мм/0,5 "х 0,28"(Л*Макс. Тежина : 2g; Содржина На Пакетот : 1 x Центар Игла Завртка. Функција со црна шестоаголна глава,машка нишка, вклопете Ја Алатката За Вртење fior cnc.

Особините