.

Кујна за багер украси завеси багер цртан филм жолти деца булдожер трактор камион прозорец валент за дневна соба кујна кујна валентна прачка џеб прозорец декор зав?

Кујна за багер украси завеси багер цртан филм жолти деца булдожер трактор камион прозорец валент за дневна соба кујна кујна валентна

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

Кујнски завеса со високо -квалитетен багер : Нашиот цртан филм на багер, жолти деца булдожер Трактор Камион Тема завеса направена од висококвалитетна полиестерска ткаенина Овие панели за магични завеси можат да блокираат 95% сончева светлина и да спречат 100% УВ зраци, да спречат светли греди на сонце што ги повредуваат очите додека миете и исушите садови во кујната, безбедни и зелени за деца и расадник. Уникатен декор : Дизајниран со грациозен багер цртан филм жолти деца булдожер Трактор камион го украси вашиот простор со нов одличен ефект, ви нуди прилагоден, чист и модерен стил, создадете готов луксузен изглед и чувство на вашиот омилен простор дома, канцеларија, стан, стан или која било друга локација на прозорецот. Дозволете им на овие шармантни декоративни вредности на завесите да додадат неверојатен изглед на домаќинот и гостин. Уникатен декор за домови : Користете ги вредностите за да го покриете горниот дел од прозорците или да се користи сам на вашиот мал прозорец, тој ќе го координира и подобрува изгледот на вашата кујна, спална соба, бања, подрум, дневна соба, алишта за перење, трпезарија, деца момчиња Девојки расадник соба, студио или што и да ги користевте. Можете исто така да користите други фестивали како што се Божиќ, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста. Може да го украсите вашиот прозорец со класичен изглед, да ги направите вашите прозорци да изгледаат убави и дарежливи. Додадете char со привлечност. Водич за нега : Лесно за чистење. Измијте ги рацете нежно со ладна вода и исушете се само во сенка. Измијте со ладна вода и нежно циркулирајте. Суво на ниска температура и не бели. Можете лесно да пеглате на ниски температури. Гаранција за квалитет : Ако имате проблеми со приемот на предметот, ве молиме слободно контактирајте не. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и проверете дали вашите проблеми се добро згрижени. Ова е целосно без ризик да се купи. Завесите на брендот Gy се различни од обичните завеси. Можете да ја прилагодите шемата на завесата. Можете да испратите слики или да оставите порака, тема или име на шема. Можеме да дизајнираме за вас.

Особините