.

Антрадер Перфориран Прирачник T10 3mm Torx Tamper Безбедносен Шрафцигер Доказ

Антрадер Перфориран Прирачник T10 3mm Torx Tamper Безбедносен Шрафцигер Доказ

DEN 79.84

Стока
Достапно е за нарачката

1 парчиња Т10 Торкс Глава Магнетски Шрафцигер Карактеристики 3мм торкс дијаметар и 1мм безбедносна дупка. 75мм/ 3 во должина на вратило, 5,4 см/ 2,1 во должина на рачката. Хром ванадиум челик со сатенска завршница отпорна на корозија и магнетни врвови, тој е поудобен и попрактичен за употреба. Ergономски рачки што не се лизгаат за подобрена удобност и контрола кога се користат ЗА рачно изработка, како што се поправка на електроника, поправка на компјутерски хард драјвер или мобилни телефони. Спецификации : Име На Производ : Материјал За Шрафцигер Торкс : Хром-Ванадиум Челик, Пп Пластична Боја : Сребрен Тон, Црвена Завршница : Хромирана, Црна Завршница Тип На Погон : Торкс Погон Големина На Торкс : Т10 Карактеристика : Големина На Магнетно Вратило : 75 х 3мм/ 3 Инчи х 0,12 Инчи (Л*Д) Должина На Рачката : 54мм/ 2,1 Инч Вкупна Должина : 130мм/ 5,1 Инч Тежина : 17g Содржина на пакетот : 1 Парчиња X Торкс Шрафцигер Забелешка : 1)Боите може ДА ИМААТ РАЗЛИКА Како Различен Дисплеј, Ве Молиме Разберете.

Особините