.

Во текот На Вратата Виси Кошеви за организирање, 3-Ниво Во Текот На Вратата За Складирање Организатор, ѕид Виси организатор, Декоративни Виси Ѕид Кошница За Бања, За?

Во текот На Вратата Виси Кошеви за организирање, 3-Ниво Во Текот На Вратата За Складирање Организатор, ѕид Виси организатор, Декоративни

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

Природно Памучно Јаже-Овие висечки корпи се рачно изработени од висококвалитетно памучно јаже кое е меко и пријателско за кожата, цврсто и издржливо, можете да го користите долго време со доверба Отстранлив Дизајн-корпата за висечко јаже од 3 нивоа над вратата може да се одвои во 3 одделни корпи за да можете да ги соберете овие стилски корпи во зависност од вашиот простор.Дизајн за заштеда на простор совршен за влез, студентска соба, Р., кампери и многу повеќе. Голем Капацитет - целата должина на висечкиот организатор е 41", а единствениот е 11 "€ 7.9", што е погодно за повеќето врати, за да можете да го одржувате вашиот мал проект организиран. Секоја кошница може да собере до 8 килограми. Мултифункционална Корпа - Максимизирајте го неискористениот простор и создадете дополнително складирање каде што ви треба,Користете Го за чување шалови и капи зад вратата, организирање детски играчки во игротеката, собирање книги и Двд-А во работната соба или прикажување суви цвеќиња и папрати во дневната соба.

Особините