.

3 Бои Сјај Искра Светкаво Пенливи Ајлајнер Течна Шминка Сет delineadores de бои, Течен Сјај Ајлајнер Шарени Постави Зелена Небо Сина Голема Црвена Трепет Течен Ајлајнер Ла

3 Бои Сјај Искра Светкаво Пенливи Ајлајнер Течна Шминка Сет delineadores de бои, Течен Сјај Ајлајнер Шарени Постави Зелена Небо Сина Голема

DEN 79.84

Стока
Достапно е за нарачката

Quoler Eyeliner set 3 Бои Течен Сјај Eyeliner Сет (3 парчиња/сет), Содржи холографски ефекти во боја за навистина уникатен изглед Боите вклучуваат Зелена, Небесно Сина, Голема Црвена боја. Quloght-носење и Водоотпорен Zrilliantly, Сјај, сјајна долга облека течен ајлајнер, високо пигментирани, водоотпорен, силна адхезија. Долгоносниот сјаен ајлајнер ги раскошува очите со неверојатен сјај и трепет. Можете да го нанесете Откако ќе нацртате црна основа за очи, исто така можете директно да ја нацртате основата за ајлајнер,нема потреба од лепак, метален флеш ајлајнер за да ви обезбеди сјајна шминка за очи. Qurze повеќе Прилики Que металниот сјаен ајлајнер ви обезбедува сјајно сјајно око, погодно за сите сезони шминка, особено во канцеларија, запознавање, шопинг, летна забава со пријателите. Quite Gift®со совршен пакет, подготвен е како роденденски подарок за пријателите или семејствата,Или Денот на Мајката, Божиќ и други празници. Совршен за различни прилики, како што се запознавање, забава, свадба, бар, топка, кампување, канцеларија, училиште или дневни шминки. Име На Производот Синоним. бел течен ајлајнер, сјајни ајлајнери, течен ајлајнер за сјај, црвен сјаен ајлајнер за очи, течност за златен сјај за очи, сјај за очи, црвена сјајна сенка за очи, розов сјаен ајлајнер, црвена сјајна шминка, облоги за сјај, црвен ајлајнер сјај, течност за сјај за очи,, течен молив за очи водоотпорен, розов ајлајнер, син молив за очи, метален течен ајлајнер, црвена сјајна сенка за очи, обоени моливи за очи, обоени течни ајлајнери, течна постава за сјај, бои за моливи за очи, течна постава за ајлајнер за очи, портокалова сјајна шминка, црвен сјај за очи, бел сјај течен ајлајнер, сребрен сјај течен ајлајнер, течен сјаен ајлајнер, сјајна шминка, светкав ајлајнер, течен ајлајнер во боја, сјајна постава за очи, син ајлајнер, облоги за очи за жени, обоени ајлајнери, виолетов ајлајнер, обоен ајлајнер за очи, течен ајлајнер во боја, зелен течен ајлајнер, сјајна течна сенка за очи, сет за моливи за очи, црвена течна постава, жолт течен ајлајнер, сјај лепак сенка за очи, виолетова сјајна ајлајнер, обоена облога за очи, сјајни очи, лепак за сјајна сенка за очи, сјајна облога за очи, лепак за сјај за очи, лепак за сјај за шминка, молив за ајлајнер во боја,.

Особините