.

Орија Пари Торба СО Заклучување, Банкарски Депозит Торба Со Патент, Мирис Доказ Водоотпорен Заклучување Пари Торба За Пари, Мобилен Телефон, Клучеви, Кредитни Карт?

Орија Пари Торба СО Заклучување, Банкарски Депозит Торба Со Патент, Мирис Доказ Водоотпорен Заклучување Пари Торба За Пари, Мобилен Телефон,

DEN 223.84

Стока
Достапно е за нарачката

●Дизајн на голем Капацитет И Оддел} големината На оваа торба за заклучување е 32*20см, внатре има џебови со двојна мрежа, 2 прегради ви овозможуваат лесно да чувате одделно и да организирате мали предмети, оставајќи доволно простор за складирање personal додатоци или како пренослив пакет за патување итн ●3-цифрена Брава И Практично●стандардно е 000, можете да ја промените лозинката според вашите желби. Со пренослива рачка за носење, можете да ја носите во рака или да ја ставите во мала торба, куфер итн., што е безбедно и удобно. ●Водоотпорен Дизајн ● Со армирано шиење и водоотпорен запечатен патент. Оваа торба за заклучување на готовина е водоотпорна и отпорна на солзи, отпорна на прскање, не се плаши од ветер и дожд, не може да се навлажни внатре за кратко време, притоа заштитувајќи ги и зачувувајќи ги вашите документи, кафе, чај, сува храна и зачини. ①Издржлив и отпорен на Мирис. оваа банкарска торба за заклучување е изработена од 5 слоја ткаенина. Надворешниот слој е оксфордска ткаенина отпорна на гребење и абење, обложена со висококвалитетен активиран јаглерод, филтрира неткаен материјал и полиестерска мрежа, обезбедувајќи одлична заштита од мирис, што може да го намали или отстрани мирисот на тутун, хербални лекови, козметика итн.

Особините