.

Зеродеко 2 парчиња Чаша За Ручек Каша Сина Тегла Вода Двојно Чувајте Го Млекото Изолирано На Отворено Нерѓосувачки Слој За Храна Пренослив За Шише Со Супа Симпатич?

Зеродеко 2 парчиња Чаша За Ручек Каша Сина Тегла Вода Двојно Чувајте Го Млекото Изолирано На Отворено Нерѓосувачки Слој За Храна Пренослив

DEN 426.88

Стока
Достапно е за нарачката

ЧАША ЗА ПОЈАДОК Погоден За да бидете како подарок за домаќинство или фестивал на вашите пријатели и колеги КОНТЕЈНЕРИ ЗА ПОЈАДОК за УПРАВУВАЊЕ тоа ви овозможува лесно да спакувате хранлив појадок за вас и вашето семејство. Нерѓосувачки Челик Појадок Чаша. ТЕГЛА СО ТОПЛА ХРАНА користи нерѓосувачки челик И како, добар материјал, материјал за храна, безбеден за употреба. ПОЈАДОК ИЗОЛИРАНИ бенто овој производ е изработен од врвен материјал, издржлив за ваша долготрајна употреба. ХРАНА ТОПОЛ РУЧЕК контејнер овој производ може да биде со лажица, можете да го користите добро и да бидете поудобно. Пакетот Вклучува 2 x Карактеристики На Чашата За Појадок-Материјал : Нерѓосувачки Челик, како пренослива тегла За Појадок - овој производ е изработен од врвен материјал, издржлив за вашата долготрајна употреба контејнери за храна за патување. - Тоа е и одржување, што може да ви помогне да заштедите време И напори Изолација Чаша. - Има отпорно на абење и анти-лизгање на дното, не е лесно за лизгање и паднат контејнер За Храна. - Боја : Сина закуска тегла-Компатибилна со капакот, може да биде добро запечатена и да ја заштити храната од протекување На Житни Чаши.

Особините