.

Компактен Електронски Сеф Со Систем За Двојно Заклучување-Безбедно Складирање За Пари, Накит, Документи И Скапоцености - Огноотпорна Безбедносна Кутија За Дом, Кан

Компактен Електронски Сеф Со Систем За Двојно Заклучување-Безбедно Складирање За Пари, Накит, Документи И Скапоцености - Огноотпорна Безбедносна

DEN 532.80

Стока
Достапно е за нарачката

Мала Челична Безбедна Кутија со Заклучување Клучеви и Тастатура За Пари,Накит,Документи Скапоцености, Огноотпорна Безбедносна Кутија За Дома, Канцеларија,Хотел 2 Начини За Отклучување : оваа безбедна кутија се отклучува со внесување дигитален код или клуч, а потоа само се отвора со ротирање. Ако привремено го заборавите нумеричкиот код, можете да го користите клучот за да ја отворите безбедната кутија.Лесно За Инсталирање : домашната безбедна кутија има претходно дупчени дупки за монтирање на ѕид или под, Вклучува завртки за монтирање.Оваа безбедна кутија е дизајнирана да се монтира на ѕидот или на која било рамна површина од страната или дното на безбедното тело погодно. Завртките за проширување цврсто го фиксираат сефот и безбедносниот кабел работи кога не користи завртки. Едноставното монтирање ви овозможува лесно да ги менувате местата за да го монтирате додека избегнувате да ве земаат други. Мултифункционална Безбедна Кутија : безбедно чувајте ги вашите готовина, накит, документи, пасоши и многу повеќе во овој сеф. Уживајте во мирот на умот знаејќи дека вашите вредни средства и предмети се безбедно затворени!. Пакет : Пакетот вклучува : 1*безбедна кутија, 4*клучеви, 1*упатство за употреба. Ние ја разбираме вашата потреба за сеф на таванот на вашиот дом за да ги заштитиме скапоценостите на вашето семејство и сеф во студиото за да чуваме важни документи.

Особините