.

WellieSTR 84pcs 20X 20inches цветни печатени врвот памучна Ткаенина Пакет Квадрати Ватиран Шиење Крпеница Крпи DIY Scrapbooking Занаети, НЕ Се Повторува

WellieSTR 84pcs 20X 20inches цветни печатени врвот памучна Ткаенина Пакет Квадрати Ватиран Шиење Крпеница Крпи DIY Scrapbooking Занаети,

DEN 1472.00

Стока
Достапно е за нарачката

Памук - Пакет : 84 парчиња во собата.(Случаен стил : дизајнот и бојата не се повторуваат ). - Големина : Околу 20Х20ИНЧИ(50см х 50см). - Материјал : Памук; Стил : 84 Различни Модели. - Машинско Сечење : пакетот од претходно исечени квадрати е убав за шиење. - Употреба : Полите крива, Бележник, правење фустан за кукли, Креирајте уникатни проекти за апликации. - Пакет : 84 парчиња во собата.(Случаен стил : дизајнот и бојата не се повторуваат ). - Големина : Околу 20Х20ИНЧИ(50см х 50см). - Материјал : Памук; Стил : 84 Различни Модели. - Машинско Сечење : пакетот од претходно исечени квадрати е убав за шиење. - Употреба : Полите крива, Бележник, правење фустан за кукли, Креирајте уникатни проекти за апликации.

Особините