.

Ол-Стар Супермен #4 ВФ/НМ; ДЦ стрип | Грант Морисон

Ол-Стар Супермен 4 ВФ/НМ; ДЦ стрип | Грант Морисон

DEN 79.84

Стока
Достапно е за нарачката

Напишано Од Грант Морисон Илустрирано Од Френк Сосема. Точка : Ол-Стар Супермен #4 Издавач : Дц Покритие Уметник : Френк Сосема Писател : Грант Морисон Уметник : Френк Сосема Настапи : Судниот Ден, Луси Лејн Приказни : Супермен/Олсен Војна! Оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Особините