.

Машки хавајски кошули на Мио Марино | Машки случајни кошули со копче надолу, краток ракав, за плажа и лето

Машки хавајски кошули на Мио Марино | Машки случајни кошули со копче надолу, краток ракав, за плажа и лето

DEN 527.84

Стока
Достапно е за нарачката

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Затворање на копчињата. Мека лесна удобност. Без чешање полиестер или пластичен сјај. Изработени со 100% мека, лесна вискоза, кошулите на Мио Марино Хавајски ве одржуваат кул и удобни на плажа и летно сонце. Одговара за момче како тебе. Вие не сакате тесна хавајска кошула, но не сакате ниту падобран. Опуштеното, но ласкаво вклопување на ова машко копче надолу, кошула со краток ракав ги погодува слатките акорди на удобност и класа. Супериорен тропски дизајн - Во класичен стил на Алоха, овие кошули со копче се карактеризираат со засилено шиење и јака од камп за премија за дишење. Доволно издржлив за да се издржи на повеќе миења на машини без да се намали. Препорачуваме да висат сушење. Од Boardwalk до одбор - Алоха во петок во канцеларијата. Hotешки летни денови на плажа. Облечете ја вашата хавајска кошула со јасни бели пакувања, облечете ја со фармерки (или костум за капење), или одете банани со цветен ѓердан. Мио Марино ветување - Вие заслужувате да се за inубите во вашата гардероба - и да останете за loveубени долго време. Ние се фокусираме на деталите, како материјали, копчиња и шиење, за да обезбедиме долготраен квалитет во нашите машки хавајски кошули и секој производ на Мио Марино е поддржан од нашата гаранција од 90 дена. Затворање на копчињата. Мека лесна удобност. Без чешање полиестер или пластичен сјај. Изработени со 100% мека, лесна вискоза, кошулите на Мио Марино Хавајски ве одржуваат кул и удобни на плажа и летно сонце. Одговара за момче како тебе. Вие не сакате тесна хавајска кошула, но не сакате ниту падобран. Опуштеното, но ласкаво вклопување на ова машко копче надолу, кошула со краток ракав ги погодува слатките акорди на удобност и класа.

Особините