.

Полароид Импулс 600 Филмска Камера

Полароид Импулс 600 Филмска Камера

DEN 2384.00

Стока
Достапно е за нарачката

Полароид Импулс Филмот се уште е достапен на. Одлично за моделска фотографија. Направено за професионалци. Гледате неверојатна инстант камера полароид импулс!Ретки полароид кој се уште работи и зема 600 полароид филм кој се уште може да се најде дури и на !Одлична колекционерска употреблива камера!Ви благодариме за гледање!.

Особините