.

Ураган Лим Виткање Алатки Во Собата-3 инчен Лим Виткање Клешти со 18 Инчен Преклопен Алатка

Ураган Лим Виткање Алатки Во Собата-3 инчен Лим Виткање Клешти со 18 Инчен Преклопен Алатка

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

Урагански Лим Рачен Шивач, 3 Инчни Директно Вилица Лим Бендер Алатки За Израмнување На Метал, Handономски Тирегрип Рачка Ураганот 18 Инчен Преклопен Алат, Алатка За Виткање Лим За КЛИМАТИЗАЦИЈА, Свиткување и Формирање Метал. Ураганот Лим Виткање Алатки Во Собата-3 инчен Лим Виткање Клешти со 18 Инчен Преклопен Алатка.

Особините