.

Бкдфд Пренослив Прецизен Издржлив Аналоген Хигрометар Мерач На Влажност Мини Без Напојување За Внатрешно Домаќинство На Отворено

Бкдфд Пренослив Прецизен Издржлив Аналоген Хигрометар Мерач На Влажност Мини Без Напојување За Внатрешно Домаќинство На Отворено

DEN 1493.76

Стока
Достапно е за нарачката

Производот има мини големина, лесен за употреба и ракување, со висока прецизност, многу прецизно мерење, а производот е лесен и пренослив Производот е многу издржлив и се користи како аналоген хигрометар, кој е многу погоден за инкубатори, одгледувачи, куќички за птици и кафези. Врвот на производот прифаќа транспарентен дизајн, скалата за бирање е јасна, а податоците за мерењето се јасни на прв поглед. Кој е широко користен во оранжерии и други внатрешни и надворешни површини. Што е погодно и лесно за употреба. Производот има мини големина, лесен за употреба и ракување, со висока прецизност, многу прецизно мерење, а производот е лесен и пренослив.Производот е многу издржлив и се користи како аналоген хигрометар, кој е многу погоден за инкубатори, одгледувачи, куќички за птици и кафези.Врвот на производот прифаќа транспарентен дизајн, скалата за бирање е јасна, а податоците за мерењето се јасни на прв поглед. Кој е широко користен во оранжерии и други внатрешни и надворешни површини.

Особините

Material:
Plastic
Style:
Handheld
Usage:
Indoor Outdoor Home Use
Theory:
hygrometer
Display Type:
Analog
Screen Size:
2.0-3.9 inches
Model:
H-50
Packing Content:
1* hygrometer:
Notes:
Due to the difference between different monitors,the picture may not reflect the actual color of the item. We guarantee the style is the same as shown in the pictures.:
Due to the manual measurement and different measurement methods, please allow 1-3cm deviation. Thanks! :