.

Детска Зона Домашна Постелнина 2 Панел Завеса Комплет Со Гром За Момчиња Девојчиња Тинејџери Спална Соба Повеќебоен Комплет Нов

Детска Зона Домашна Постелнина 2 Панел Завеса Комплет Со Гром За Момчиња Девојчиња Тинејџери Спална Соба Повеќебоен Комплет Нов

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

Комплетот Вклучува : Два (40" х 84") Панели, Вкупно (80"х 84") 100% Микрофибер. Машинско Ладно Перење, Сушење На Воздухот. 2 Завеса Панел Во Собата. Комплетот Вклучува : Два (40" х 84") Панели, Вкупно (80"х 84"). 100% Микрофибер. Машинско Ладно Перење, Сушење На Воздухот.

Особините