.

САЛАТА ПРОФЕСИОНАЛНА ШМИНКА КОНТУРА ПАЛЕТА

САЛАТА ПРОФЕСИОНАЛНА ШМИНКА КОНТУРА ПАЛЕТА

DEN 960.00

Стока
Достапно е за нарачката

Палетата салата е идеална за професионална употреба Маскирниот Крем салата е особено високо пигментирана шминка која е дизајнирана да ги поправи и покрие обезличувањата на кожата, промените на бојата и тетоважите. Салта е особено погодна за лице и врат. Со правилна употреба На Системот За Крем Салата, абнормалностите на кожата лесно може да се поправат. Откако Кремот Салата ќе се поправи со Помош на Прашок за Фиксирање и Спреј за Фиксирање Од Салата, тој ќе биде водоотпорен и ќе ја заштити кожата од оштетување НА УВ зрачењето. Извајајте ги вашите најдобри карактеристики и истакнете како професионалец со Палетата Salata Conture Pro; Секој сет вклучува нијанси на кремаста боја совршени за прилагодување на вашата покриеност. Оваа палета на контури ви овозможува да ги прилагодите вашите контурни нијанси за да вајате како сон; Слој, измешајте и дефинирајте ги вашите најдобри карактеристики со овие кремасти нијанси. Палетата салата е идеална за професионална употреба. Маскирниот Крем салата е особено високо пигментирана шминка која е дизајнирана да ги поправи и покрие обезличувањата на кожата, промените на бојата и тетоважите.

Особините