.

Униси Лето Ѕвезда Бубамара Дебела Не Се Лизга Вежба &засилувач; фитнес 1/4 јога мат за Јога Пилатес &засилувач; Кат Фитнес Вежба

Униси Лето Ѕвезда Бубамара Дебела Не Се Лизга Вежба &засилувач; фитнес 1/4 јога мат за Јога Пилатес &засилувач; Кат Фитнес Вежба

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

[100% Нетоксичен Материјал] : Изработен од висококвалитетен ТПЕ материјал Тоа е поскапо за производство, но тоа е побезбедно и помеко од традиционалните не-зелени пвц и ЕВА јога душеци без никакви штетни хемикалии. Подлогата за вежбање е погодна за сите вежби за јога, пилатес и вежби на подот. ● [Совршено Против лизгање] : предниот и задниот дел на оваа јога подлога се направени од третман против лизгање, што може да обезбеди добар стисок што е можно повеќе. Дебелината од 1/4 " го прави да има добро чувство на стапалото и е поудобно. Можете да вежбате послободно на неа, што е побезбедно, издржливо и помеко од другите обични јога душеци. [Исклучителни и Разновидни Отпечатоци] : исклучителни обрасци се печатат на предната страна. Имаме различни модели. Различни стилови на модели ви овозможуваат секогаш да го изберете оној што ви одговара во нашата продавница. [Инструкции за чистење] : Исчистете Со влажна крпа натопена во ладна вода и неутрален детергент. Откако ќе го измиете, избришете го или исушете го на ладно и проветрено место. Внимавајте да не го изложувате на сонце долго време. ● [Опис на пакувањето] : Нашата подлога е опремена со бесплатна цилиндрична торба за складирање и ремен за складирање. Можете да го чувате по употреба, што е поудобно и уредно, и поудобно за носење. Можете да го однесете на кое било место што го сакате. ●Големина€ 72x24in/ 183x61cmx0. 6cm (дебелината е 0,6 cm.

Особините