.

Дахи лажни висечки растенија вештачки декор макраме растителни закачалки со вештачки винова лоза во саксии зеленило за wallидни тавани спална соба бања во затворен?

Дахи лажни висечки растенија вештачки декор макраме растителни закачалки со вештачки винова лоза во саксии зеленило за wallидни тавани спална

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

[Издржлив материјал] Цветното тенџере и вештачкото растение се изработени од висококвалитетна пластика, лисјата може да се вметнат во стеблото и да останат цврсто Лажната фабрика за живот со цветна тенџере и закачалка за растенија со макраме, совршена за украси во затворен простор. [Не е потребно одржување] Вештачките растенија што висат не бараат многу одржување и грижа, не треба да се наводнуваат, наводнување и сончева светлина. Кога има прашина, само избришете со сува крпа. Висењето лажни растенија нема да се наметнува или да избледи, одржувајќи свежо и зелено во текот на целата година. [Исклучителен дизајн] Многу стебла и јасни текстури лисја ги прават вештачките растенија многу реални, лажните растенија за животни виси ќе донесат зелена виталност и свежина на вашето живеење, ќе го осветлат секој простор. [Атрактивна декор за зеленило] закачалка за растенија со вештачки висечки винова лоза се многу реални, погодни за мобилни телефони, спална соба, дневна соба, бања, канцеларија дома во затворен простор на отворено за да се чувствува природата. Зелените растенија за живот се најдобриот избор за простор за живеење Бохо. [Пакет] 29 "L Macrame Plant Hanger X1, 6,5" Цветник со дијаметар X1 вештачки винова лоза x2, кука x1. Овој висен вештачки винова лоза може лесно да се собере, само ставете го тенџерето во закачалката за растенијата Macrame и ставете ги лажните растенија во пластерот, а потоа закачете го. [Издржлив материјал] Цветното тенџере и вештачкото растение се изработени од висококвалитетна пластика, лисјата може да се вметнат во стеблото и да останат цврсто. Лажната фабрика за живот со цветна тенџере и закачалка за растенија со макраме, совршена за украси во затворен простор. [Не е потребно одржување] Вештачките растенија што висат не бараат многу одржување и грижа, не треба да се наводнуваат, наводнување и сончева светлина. Кога има прашина, само избришете со сува крпа. Висењето лажни растенија нема да се наметнува или да избледи, одржувајќи свежо и зелено во текот на целата година. [Исклучителен дизајн] Многу стебла и јасни текстури лисја ги прават вештачките растенија многу реални, лажните растенија за животни виси ќе донесат зелена виталност и свежина на вашето живеење, ќе го осветлат секој простор.

Особините