.

Исцелена Канта За Ѓубре Од 1 парче Декоративна Кутија За Отпадоци Домашна Корпа За Отпадоци Корпа За Отпадоци Педали Сива Канцеларија Со Капак

Исцелена Канта За Ѓубре Од 1 парче Декоративна Кутија За Отпадоци Домашна Корпа За Отпадоци Корпа За Отпадоци Педали Сива Канцеларија Со Капак

DEN 563.84

Стока
Достапно е за нарачката

КУТИЈА за ОТПАДОЦИ на ОТВОРЕНО Кујнски Чекор Ѓубре Може Да Биде Погодна За бањи, простории за перење, кујна, дневна соба, спална соба, канцеларија и многу повеќе КОРПА ЗА РЕЦИКЛИРАЊЕ со КАПАК стилски модерен стил педалата ѓубре може, многу и шик. КАНЦЕЛАРИСКИ КОРПИ за ОТПАДОЦИ Стилски модерен стил, многу и шик. ЧЕКОР КОРПА ЗА ОТПАД кујна ѓубре може, Стилски модерен стил, многу и шик. ЃУБРЕ ОТПАД ПЛАСТИКА Кујна Чекор Ѓубре Може со рачка дизајн, лесен за движење и носење. Пакетот Вклучува 1 х Корпа За отпадоци Карактеристики-Материјал : пп корпа за отпадоци корпа за отпадоци. - Големина : Околу 22, 3х22, 3х34, 5см/8, 78х8, 78х13, 8инч Мала Корпа За Отпадоци. - Боја : сива спална соба ѓубре може. - Погоден за бањи, простории за перење, кујна, дневна соба, спална соба, канцеларија и повеќе Корпа за Отпадоци со Капак. - Капакот се отвора и затвора со низок шум, и цврсто се запечатува за да го заклучи мирисот за да го одржува воздухот свеж и ефикасно да ја спречи и кантата за ѓубре со капак. - Стилски модерен стил, многу креативна И шик Кутија за Ѓубре за Домаќинство.

Особините