.

1 парчиња МАЛ волумен НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 50Hz волта115v125v250v5a контрола ограничување позиционирање сигнал програма конверзија коло ролери ranswitch -

1 парчиња МАЛ волумен НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 50Hz волта115v125v250v5a контрола ограничување позиционирање сигнал програма конверзија

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

Боја : МЕ8169, Стандард : бакар контакт Е паметен уред : НЕ. Материјал : алуминиумска легура. Карактеристики : едно отворање и едно затворање. 1 парчиња МАЛ волумен НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 50 HZ volta115 V125 V250 V5 A контролна граница за позиционирање на сигналот за конверзија на колото ranswitchcoppact контакт, алуминиумска основа, една нормално отворена и една нормално затворена, автоматско ресетирање, што се користи за дијаметар на жица 6-9mm Item специфики : е паметен уред : NOCurrent : 5 материјал : алуминиумска легура карактеристики : едно отворање и едно затворање број на Модел : тип на мезвич : универзална разводна гаранција : 3 години сертификација : cccorigin : тип на континентална кина : прекинувач сертификација : ccc.

Особините