.

EAONE 10 Парчиња Цветни Преклопен Вентилатор Свила Рака Виткање Вентилатор, Гроздобер Рачен Вентилатор, Кинески Стил Ткаенина Виткање Вентилатор Со Бамбус Ребро За С?

EAONE 10 Парчиња Цветни Преклопен Вентилатор Свила Рака Виткање Вентилатор, Гроздобер Рачен Вентилатор, Кинески Стил Ткаенина

DEN 271.84

Стока
Достапно е за нарачката

Практична Алатка За Ладење : само користете многу малку напор во зглобот за да ги избегнете трепкањата или топлината во жешките летни денови, навистина може да се добие убав ветер Без бучава, давајќи ви кул и удобно искуство. Дизајн во кинески Стил : вентилаторите за преклопување се ткаени со разни Модели Во Кинески стил и печатење во флора, што е античко и уникатно за вашиот сјаен и шармантен. Различни стилови и бои одговараат на жената, девојките и дамата со нивниот различен фустан или танцова облека. Премиум Материјал : Изработен Од свилени ткаенини, вентилаторот е издржлив и елегантен, не рипува толку лесно како вентилаторот за преклопување хартија, има долг работен век. Со безбедна и безопасна рамка од бамбус и рачка на вентилаторот, можете да ја почувствувате нелакираната смисла која се разликува од пластичната. Соодветна Големина : големината на одвивањето на вентилаторот е 15 инчи*8,2 инчи, додека преклопената должина е 8,3 инчи. Тој е многу лесен и удобен за носење и преклопување без разлика дали сте на отворено или внатре. Широко Се Користи : може да ве одржува поладни од топол блиц во лето и може да се користи за сценски реквизити, забава, подароци, фиеста, карневал, косплеј, театарски претстави, танцова рутина, свадби. Исто така, префект за декор на внатрешни ѕидови во домот, како што се дневна соба, спална соба, кујна, бања, гостинска соба, канцеларија и други. Практична Алатка За Ладење : само користете многу малку напор во зглобот за да ги избегнете трепкањата или топлината во жешките летни денови, навистина може да се добие убав ветер. Без бучава, давајќи ви кул и удобно искуство. Дизајн во кинески Стил : вентилаторите за преклопување се ткаени со разни Модели Во Кинески стил и печатење во флора, што е античко и уникатно за вашиот сјаен и шармантен. Различни стилови и бои одговараат на жената, девојките и дамата со нивниот различен фустан или танцова облека. Премиум Материјал : Изработен Од свилени ткаенини, вентилаторот е издржлив и елегантен, не рипува толку лесно како вентилаторот за преклопување хартија, има долг работен век. Со безбедна и безопасна рамка од бамбус и рачка на вентилаторот, можете да ја почувствувате нелакираната смисла која се разликува од пластичната.

Особините