.

Дебели Не Се Лизга Вежба &засилувач; фитнес 1/4 јога мат Со Смешни Мопс Куче Биде Еднорог Печатење за Јога Пилатес &засилувач; Кат Фитнес Вежба

Дебели Не Се Лизга Вежба &засилувач; фитнес 1/4 јога мат Со Смешни Мопс Куче Биде Еднорог Печатење за Јога Пилатес &засилувач;

DEN 703.84

Стока
Достапно е за нарачката

[100% нетоксичен Материјал] : Изработен од висококвалитетен тпе материјал Тоа е поскапо за производство, но тоа е побезбедно и помеко од традиционалните не-зелени пвц и ЕВА јога душеци без никакви штетни хемикалии. Подлогата за вежбање е погодна за сите вежби за јога, пилатес и вежби на подот. ● [Совршено Против лизгање] : предниот и задниот дел на оваа јога подлога се направени од третман против лизгање, што може да обезбеди добар стисок што е можно повеќе. Дебелината од 1/4 " го прави да има добро чувство на стапалото и е поудобно. Можете да вежбате послободно на неа, што е побезбедно, издржливо и помеко од другите обични јога душеци. ● [Исклучителни и Разновидни Отпечатоци] : исклучителни обрасци се отпечатени на предната страна. Имаме различни модели. Различни стилови на модели ви овозможуваат секогаш да го изберете оној што ви одговара во нашата продавница. [Инструкции за чистење] : Исчистете Со влажна крпа натопена во ладна вода и неутрален детергент. Откако ќе го измиете, избришете го или исушете го на ладно и проветрено место. Внимавајте да не го изложувате на сонце долго време. ● [Опис на пакувањето] : Нашата подлога е опремена со бесплатна цилиндрична торба за складирање и ремен за складирање. Можете да го чувате по употреба, што е поудобно и уредно, и поудобно за носење. Можете да го однесете на кое било место што го сакате. ●100% нетоксичен, мек и нелизгачки јога мат, дали навистина сакате да поседувате? Употребата на висококвалитетни тпе материјали нема никакви штетни хемикалии и е побезбедна од традиционалните јога душеци. Предната и задната страна се направени од третман против лизгање, што во голема мера гарантира безбедност. Дебелината од 1/4" прави да има добро чувство на стапалото, а мекото перниче исто така може да ве заштити од повреди. Достапни се различни отпечатоци.

Особините