.

Рачка Навртка, Жица Конектор Компактен Жица Конектори Електрични Конектори Блокови Терминал Блок Жица Притисни Кабел Конектор 50PCS 8P-PCT-218

Рачка Навртка, Жица Конектор Компактен Жица Конектори Електрични Конектори Блокови Терминал Блок Жица Притисни Кабел Конектор

DEN 478.24

Стока
Достапно е за нарачката

①Висок Квалитет На Школка изработени од премија најлон годишно материјал, кој е долг живот, анти-стареење, притисок 4 KV И против електричен шок ●Добри Перформанси●Внатрешните шрапнели се бакарен материјал, специјална површинска облога за да се спречи оксидација, мала отпорност и со подобри спроводливи својства. ●Одлична Рачка ● проводник На рачката на Навртката направете ја работата полесна и посигурна, помагајќи да заштедите време. ●Различни Модели●постојат 5 модели за избор, ДСП-212/213/214/215/218. ●Апликација●Поврзете која било комбинација од цврсти, заглавени и флексибилни бакарни жици. Конекторот е широко користен при поврзување на тавански светла, рефлектор итн. Спецификација : Модел : PCT-212/213/214/215/218shell материјал : најлон годишно материјалспроводлив материјал : чист бакар, никел/калај обложен напон : 250 V-24 V4k VRated струја : 32 ASolid/заглавени проводник : 0.

Особините