.

MDMprint Ви Благодариме Картички, Вклучува Празно Картички &засилувач; Коверти со Налепници, 4 x 6, Фанки дизајн совршен за секоја пригода, Подарок Кеси

MDMprint Ви Благодариме Картички, Вклучува Празно Картички &засилувач; Коверти со Налепници, 4 x 6, Фанки дизајн совршен за секоја

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

❀ 24 ви благодариме картички и 24 коверти ❀ Картички мерка 4 х 6". ❀ Дебелиот висококвалитетен картон ги прави убави и едноставни за пишување. ❀ Надворешна Порака : благодарам И Внатре празно за вашата лична порака. Совршен за туш за бебиња, невестински туш, тематска забава, свадба, дипломирање, годишнина, деловна и лична употреба. Боите на орл може да варираат во зависност од поставките на вашиот компјутер и монитор. TY_Funky5_new1-24p нашиот дизајнерски тим многу сака да дава насмевки и ужива да создава прекрасни композиции. Затоа, подгответе се за насмеани лица од целото семејство, пријатели и гости на забавата кога ќе ја добијат вашата картичка за благодарност по пошта. УБАВА ВИ БЛАГОДАРИМЕ за сите. Совршен за тушеви за венчавки, тушеви за бебиња, за клиенти или само за да му дадете до знаење на некого колку го цените.

Особините