.

деихеи Кошница За Перење Корпа За Перење Корпи За Складирање Дома За Перење Алишта За Играчки Валкана Облека Преклопна Кофа За Складирање Со Рачка Организатор За П

деихеи Кошница За Перење Корпа За Перење Корпи За Складирање Дома За Перење Алишта За Играчки Валкана Облека Преклопна Кофа За

DEN 788.80

Стока
Достапно е за нарачката

Чувајте валкана облека, ќебиња, чевли и многу повеќе со оваа пречка за перењеМожете да го поставите во вашата спална соба, бања, перална и студентски дом. Дизајнот на рачката ви овозможува да го носите со едната рака, корпата за перење е лесна и лесно може да се носи каде и да сакате, двете рачки ви го олеснуваат качувањето и спуштањето по скалите, а рачката на дното е безбедно зашиена. Склопувачки Дизајн пречка за Перење е склоплива и може да се стави во ормар или фиока кога не се користи, заштедувајќи простор и правејќи ја просторијата да изгледа поуредно, неутралните бои можат да одговараат на секој стил на декор на домот, чувајте го кога Го Користите Лесно за патување во куферот. Големината на корпата за перење со голем капацитет е 60 см (23,6 инчи) X42cm (16,54 инчи) X32cm (12,6 инчи), високата корпа за перење може да складира облека, играчки за бебиња, играчки за кучиња, ќебиња, погодни за перење, бања, расадник, студентски дом. чувајте ја просторијата чиста и уредна. Висококвалитетна ткаенина кошница за перење платно + јп водоотпорен слој, отпорен на влага, може да ја одржува облеката во корпата сува и водоотпорна. Машина за перење, оштетување на водоотпорен слој, површината може да се исчисти со влажна крпа.

Особините