.

Шачихата Печат Име 6 Корекција ПЕЧАТ XL-6 Печат Лице 0.2 инчен Uemura

Шачихата Печат Име 6 Корекција ПЕЧАТ XL-6 Печат Лице 0.2 инчен Uemura

DEN 3.00

Стока
Достапно е за нарачката

[Име] Уемура [Тип] Хибоко Големина на печат : 0,2 инчи (6 мм); Боја На Мастило : Вермилион. Забелешка : овој производ има завршен печат. (Не е тип на нарачка на печат). Спецификации : Продорен печат [посветено мастило за полнење (се продава одделно) XLR-9 (тип на кертриџ). Големина : 0,4 х 2,7 инчи (11 х 68,3. Мал и чист отпечаток име 6 Тенок вратило за леснотија На користење овој печат од 6 мм е пом пом пом пом печат за корекција и идентификација. Мастилото за полнење (XLR-9) е тип на кертриџ што лесно се заменува. (Се продава Одделно) [Забелешка] овој производ има завршен печат. (Не типот што можете слободно да го нарачате на пазарот .) Не користете за печат.

Особините