.

Пелена Томбола Билети, Пелена Томбола Знак, Акварел Мечка Роуз Бебе Туш Игра Комплет, Бебе Туш Украси

Пелена Томбола Билети, Пелена Томбола Знак, Акварел Мечка Роуз Бебе Туш Игра Комплет, Бебе Туш Украси

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

?Количина : овој пакет за игри вклучува преклоплива стоечка картичка и 50 картички за погодување за повеќе луѓе да играат заедно ?ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : знакот за стоење е изработен од 300 грама обложена хартија, која е тврда, преклоплива и може слободно да стои. Играта за погодување е отпечатена на висококвалитетна основна хартија за картички за подобар ефект на пишување. ?Информации за големината : 5" х 7 "Двостран знак, големината на картичката за погодување е3,5" х 2" ,едностран дизајн, задниот дел е празен за пишување текст. ?КАРАКТЕРИСТИКИ : Користете напредна технологија за печатење за печатење богати и светли бои на висококвалитетен картон, лесен за преклопување и носење, издржлив и долг, Одличен производ за цената и лесен за склопување. ?Количина : овој пакет за игри вклучува преклоплива стоечка картичка и 50 картички за погодување за повеќе луѓе да играат заедно.

Особините