.

Буда Јин Јанг Перење Алишта Попречуваат Кружни Корпи За Складирање Преклоплива Торба За Перење Алишта За Спална Соба Бања Попречува

Буда Јин Јанг Перење Алишта Попречуваат Кружни Корпи За Складирање Преклоплива Торба За Перење Алишта За Спална Соба Бања Попречува

DEN 164.80

Стока
Достапно е за нарачката

Полиестер Пречката За Перење Е Изработена Од Лесна И Издржлива Оксфордска Ткаенина И Водоотпорна Постава, Која Има Голем Капацитет И Може Да Ја Држи Облеката За Целото Семејство. Мал : 13,8 X 13,8 X 16,5 Инчи, Приближно 38,1 l Капацитет; Среден : 15,7 X 15,7 X 19,6 Инчи, Приближно 62,8 l Капацитет. Ткаенина Од Ткаенина Од Оксфорд, Силна И Издржлива, Може Добро Да Застане, Отпорна На Прскање, Може Да Ја Одржува Внатрешноста Чиста И Сува. Еднослојна Ткаенина, Две Рачки Од Двете Страни, Удобни И Издржливи, Со Ленти За Поддршка На Јп На Устата На Торбата За Подобро Стоење. Применливото Сценарио Е Идеално За Кујни, Дневни Соби, Бањи, Плакари, Простории За Игри И Автомобили. Може Да Прифати Облека, Играчки, Книги И Така Натаму. Корпата За Перење Може Лесно Да Се Преклопи За Да Заштеди Простор Кога Не Се Користи, Идеална За Облека Од Колеџ, Предмети, Студентски Домови, Кампери, Апартмани, Користење Хотели, Играчки, Расадници За Бебиња И Помошна Просторија. Стилскиот Придружник Кој Му Помага На Вашиот Дом Да Остане Неред И Чудесен. Се Препорачува Миење Во Ладна Вода, Не Избелувајте, За Да Бидете Издржливи. Ви Благодариме За Посетата На Нашата Продавница! Оваа Корпа За Складирање Облека Е Изработена Од Тврдо Облечена Оксфордска Ткаенина Со Ткаенина Отпорна На Прскање, Мека И Удобна Текстура, Цврста И Издржлива, Со Извонредна Изработка И Јасни Обрасци. Цврст И Издржлив, Тој Е Отпорен На Вода За Да Ја Одржува Внатрешноста Чиста, Сува И Заштитена Од Облека. Корпата За Складирање Има Две Рачки Од Двете Страни За Лесно Движење.

Особините