.

innewgogo Ајкула Тоалетна Торба за жени мажи со Кука и Прегради Водоотпорна Козметика Торба За Шминка Носител На Козметика За Патување И Организатор На Шминка

innewgogo Ајкула Тоалетна Торба за жени мажи со Кука и Прегради Водоотпорна Козметика Торба За Шминка Носител На Козметика За Патување

DEN 303.84

Стока
Достапно е за нарачката

€Голем капацитет јасни ремени за преграда со патент обезбедуваат јасен преглед на содржината ●Повеќекратна Употреба Е Разноврсна како организатор на шминка или држач за козметика, совршена за употреба дома или во движење. Идеален придружник за патување за сите ваши тоалети, доволно мал за да се вклопи во торба за носење, додека обезбедува доволно простор за складирање. ●Идеален Подарок●Печатена со живописна боја и уникатна шема, оваа тоалетна торба е идеален практичен подарок и за мажи и за жени. Оваа тоалетна торба е задолжителен додаток за патување што одговара на сите ваши најважни патувања. €Голем капацитет јасни ремени за преграда со патент обезбедуваат јасен преглед на содржината. ●Повеќекратна Употреба Е Разноврсна како организатор на шминка или држач за козметика, совршена за употреба дома или во движење. Идеален придружник за патување за сите ваши тоалети, доволно мал за да се вклопи во торба за носење, додека обезбедува доволно простор за складирање. ●Идеален Подарок●Печатена со живописна боја и уникатна шема, оваа тоалетна торба е идеален практичен подарок и за мажи и за жени. Оваа тоалетна торба е задолжителен додаток за патување што одговара на сите ваши најважни патувања. Воведување на совршен придружник за патување и за мажи и за жени - нашата разноврсна тоалетна торба! Без разлика дали патувате за работа, одмор или само викенд одмор, оваа торба е суштински предмет што треба да го имате во вашата патна торба. Со прегради за сите ваши најважни патувања, нашата торба го прави пакувањето и организирањето на вашите тоалети ветре. Нашата торба е дизајнирана да ги задоволи сите ваши потреби, што ја прави една од најдобрите торби за тоалети за патување таму. Со својот простран ентериер, можете да се спакувате во најважните работи за патување, вклучувајќи тоалети со големина на патување, шминка и многу повеќе! Повеќекратните џебови, прегради и патенти на торбата гарантираат дека сите ваши предмети се на едно место и лесно се наоѓаат. Нема повеќе претурање низ вашиот багаж за да ја пронајдете таа една суштинска ставка-сето тоа е на едно место сега! Нашата висечка тоалетна торба е идеална за оние со ограничен простор, бидејќи може погодно да се закачи на кука или прачка за крпи за да заштедите простор.

Особините