.

Кабилок Без Капак Организатор Прстен За Перење Модерен Правоаголен Тесен Контејнер Отпад Пластика Без Капак Корпа За Домаќинство Бела Канцеларија Дома Бања Ѓубре

Кабилок Без Капак Организатор Прстен За Перење Модерен Правоаголен Тесен Контејнер Отпад Пластика Без Капак Корпа За Домаќинство

DEN 229.92

Стока
Достапно е за нарачката

Тенок Бања Ѓубре Може : Одличен контејнер за хартиени крпи, отпадни документи и други некои несакани ѓубре Контејнер за ѓубре : со тесен дизајн, може да се стави во тесниот пресек на бањата, многу заштеда на простор. Корпа За Отпадоци Во бањата : Широк спектар на примена, одличен сад за складирање отпадна хартија, хартиени крпи, трошки од леб итн. Корпа за отпадоци : не е погодна за обезбедување чист дом, но и како домашна декорација. Домашна Канта За Ѓубре : Едноставен и дарежлив дизајн, уникатна креативност, може да одговара на повеќето стилови на декорација. Пакетот Вклучува 1 х Карактеристики На Корпата За Отпадоци-не е погоден за обезбедување чист дом, но и како домашна декорација. - Материјал : Пластика-Боја : Бела-Многу практична, погодна за бањи, канцеларии, занаетчиски простории, детски соби, спални соби итн. - Боите се свежи и лесно се совпаѓаат со вашиот стил на опремување на домот. - Големина : 28, 00Х26, 00Х14, 50см/ 11, 00Х10, 22Х5, 70во-Едноставен И дарежлив дизајн, уникатна креативност, може да одговара со повеќето стилови на декорација .

Особините