.

GINTAI AC DC Приклучок За Кабел За Напојување Приклучок За Приклучок за Полнење Со Замена На Жица За Замена За Dell Прецизност 7530 7540 M7530 0PXXFG DC301011J00

GINTAI AC DC Приклучок За Кабел За Напојување Приклучок За Приклучок за Полнење Со Замена На Жица За Замена За Dell Прецизност 7530

DEN 127.84

Стока
Достапно е за нарачката

100% Сосема нов и висок квалитет Овој производ се тестира пред испорака. Ве молиме бидете сигурни дека ќе се купуваат Од Гинтаи. Посебна вештина и техники потребни за правилна инсталација. Лесно за вас заменете ја вашата неисправна ,испукана или скршена, продавачот потсетува дека треба да го замените ова во исклучена состојба. Компатибилни модели : Замена За Dell Прецизност 7530 7540 M7530 0 PXXFG DC301011 J00 Package Вклучува : Замена *1 ако имате какви било прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со услугата за клиенти На Gin Tai, ви благодариме за вашата соработка !.

Особините