.

50 Парчиња Божиќ На Небото Меморијални Цитати Со Налепници Со Црвени Птици 1,5 Инчни Подароци За Сочувство Налепници За Подароци Тркалезна Ознака Плик Заптивки За То

50 Парчиња Божиќ На Небото Меморијални Цитати Со Налепници Со Црвени Птици 1,5 Инчни Подароци За Сочувство Налепници За Подароци

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

✌ Материјал : умре машина, мат налепница хартија ✌ Големина : 40мм (1.6") круг - 50 ПАРЧИЊА налепници. ✌ Лесен За Употреба : Само Кора и Налепница. ✌ Широко Користени : Овие Налепници се совршени само за календари, списанија, планери, бележници, чаши, телефони, лаптопи, таблети свеќи, тегли за џем, шишиња со вино, пликови, слатки конуси, чанти за забави или дури и за вашите сопствени проекти во текот на оваа празнична сезона. ✌ Рачно изработени И Задоволство Загарантирана. Looking барате начини да ја подигнете амбалажата за подароци на следното ниво? Овие прекрасни тркалезни етикети за подароци се задолжителни оваа празнична сезона! Овие украсни Божиќни налепници се совршен декоративен додаток на Вашите Божиќни подароци или деловно пакување ☃ Стилски и убави Овие божиќни налепници се совршени За Ознаки За Божиќни Подароци или како заптивки за Пликови на Вашите божиќни Празнични картички завиткување подароци, услуги за забави или како дел од вашето пакување за одмор за мали бизниси и многу повеќе.

Особините