.

Техо Метални Дупчалки Метални Дупчалки Тампон за Клупа 20 парчиња Тркала За Полирање Вежба Професионална Мелница Комплет За Клупи За Тампон За Метални Дупчалки Там

Техо Метални Дупчалки Метални Дупчалки Тампон за Клупа 20 парчиња Тркала За Полирање Вежба Професионална Мелница Комплет За Клупи За Тампон За

DEN 673.44

Стока
Достапно е за нарачката

АЛУМИНИУМСКО ПОЛИРАЊЕ користи полирање на алуминиум, бронза, стакло, нерѓосувачки челик, пластика, леано железо, ПОЛИРАЊЕ на ТРКАЛА додатоците за полирање можат да бидат со и без соединение за полирање. ПОЛИРАЊЕ рампа завршува за ротирачки мелење и полирање алатка. Одговара комплет за полирање, полирачи, рачна вежба,. ТРКАЛО ЗА ПОЛИРАЊЕ за дупчалка за ротациона алатка за мелење и полирање. Одговара комплет за полирање, полирачи, рачна вежба,. БАФИНГ ТРКАЛА за КЛУПА МЕЛНИЦА полирање на алуминиум, бронза, стакло, нерѓосувачки челик, пластика, леано железо,. Пакетот Вклучува 6 х памучни тркала за полирање 6 х тркалезни влошки за полирање 6 х восоци 2 Х Карактеристики на рачката-со висока цврстина и способност за полирање. Користете додека не бидат премногу мали за да користите полирач за тркала за вежбање. - Големина : 10, 00Х10, 00Х1, 50см/3, 93Х3, 93Х0 клупа тампон. - Боја : Избрани боја полирање тркала-Големина : 6. 00Х4, 50Х4, 50см/2. 36Х1, 77Х1 тампон соединение. - Големина : 7, 50Х3, 00Х2, 00см/2, 95Х1, 18х0 тампон тркало за вежба. - Големина : 8, 00Х3, 50Х3, 50см/3, 14Х1, 38Х1 тампон за гуми. - Големина : 4, 50Х1, 50Х1, 50см/1, 77Х0, 59Х0 алуминиумско полирање. - Овие влошки за полирање се погодни за електрични ротациони брусилки, машина за полирање, тампон за електрична вежба. - Големина : 7, 00Х7, 00Х1, 50см/2, 75Х2, 75Х0 тампони за мелница за клупа. - Големина : 5, 00Х5, 00Х1, 50см/1, 97Х1, 97Х0 полирање рампа. - Важи и за златен и сребрен накит, метални, неметални површински жлебови и други мали делови кои удираат тркала за дупчење.

Особините