.

Неверојатен Држач За Салфетки За Акрилни Гости Аби, Пластичен Диспензер За Салфетки Со Нелизгачки Влошки, Чист Држач За Салфетки, Одличен За Кујнски Шалтер, Трпеза?

Неверојатен Држач За Салфетки За Акрилни Гости Аби, Пластичен Диспензер За Салфетки Со Нелизгачки Влошки, Чист Држач За Салфетки,

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

[СОВРШЕН КВАЛИТЕТ] држачот за салфетки е изработен од акрилна пластика со врвен квалитет Безбеден и издржлив. Идеален за вашата употреба секојдневно и насекаде. [СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА] држачот за салфетки е дизајниран за стандардни салфетки за крпи за гости од 8,5"х4, 5". [КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН] одличен подарок за вас и вашите најблиски. Одлична идеја за подарок за родендени, свадби, годишнини и какви било други специјални прилики. [ОДЛИЧЕН ПОДАРОК] одличен подарок за вас и вашите најблиски. Одлична идеја за подарок за родендени, свадби, годишнини и какви било други специјални прилики. [МОДЕРНА ЕЛЕГАНЦИЈА] Кристално јасна и сјајна. Стилски и модерен дизајн. Елегантен објект за секое место дома.

Особините