.

Накит Опсесија Бебе Значка Со Св. Казимир На Полска Шарм И Ангел Со Крилја Значка Игла | Стерлинг Сребро Бебе Значка Со Свети Казимир На Полска Шарм И Ангел Со Крилја

Накит Опсесија Бебе Значка Со Св. Казимир На Полска Шарм И Ангел Со Крилја Значка Игла | Стерлинг Сребро Бебе Значка Со Свети Казимир На Полска

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

30 Ден Гаранција За Враќање На Парите Сребрена Значка За Бебиња со Шарм Св. Казимир Од Полска И Ангел Со Игла За Значка Со Крилја. БЛ9113СС-0735СС. Сребрена Значка За Бебиња со Свети Казимир Од Полска Шарм И Ангел Со Крилја Значка Игла 30 Ден Гаранција За Враќање На Парите Сребрена Значка За Бебиња Со Свети Казимир Од Полска Шарм И Ангел Со Крилја Значка За Бебиња Значка 7/8 X 3/4 BL9113 SS-0735 SS ние многу се грижиме за создавање супериорни детали во нашите медали погодени од умирање. Ова е приврзок за шарм исполнет со злато од 2004 година.

Особините