.

Белидом Ранец Со Куче Шепа Сончоглед Пирт&засилувач; Изолирани Ручек Рамо Случај Тоте&засилувач; Молив Пенкало Кутија+ Вода Шише Ракав Покритие, 4 Парче За Момче Дев

Белидом Ранец Со Куче Шепа Сончоглед Пирт&засилувач; Изолирани Ручек Рамо Случај Тоте&засилувач; Молив Пенкало Кутија+ Вода

DEN 703.84

Стока
Достапно е за нарачката

●Пакет : 4 Парчиња = 1 X Училишен Ранец + 1 x Торба за Ручек + 1 x Кутија за Моливи + 1 x Носител На Шишиња Погоден за 3 години над децата. €Ранец : 44 x 28 x 13 cm (17 x 11 x 5 инчи), изработен ОД 300d полиестер, 2 x странични мрежни џебови, 1 x џеб со патент, двојно затворање на патент, учебници СО големина НА складирање 4 A, тетратки. #Торба за ручек : 19 х 24 х 8 см (7,5 х 9,45 х 3,1 инчи), рачка за меки ремени, 1 преграда со патент со страничен џеб од 1 мрежа и ремен за прибор внатре, термички и изолиран. Кутија за моливи : 22 х 4,5 х 11 см (8,66 х 1,77 х 4,33 инчи), Само 1 кеса за моливи со патент; Капак За Шишиња Со Вода : Изработен од мек неопрен; висина : 26 см(10,24 инчи), Дијаметар : 9,5 см(3,74 инчи). Одговара на повеќето шишиња од 500мл. ●Живописно Печатење : Прифатете Обичај. Домашни миленици (куче мачка)/диносаурус/сончоглед/ајкула/галаксија и др. печатени дизајн кеси. Може да се користи како прекрасни подароци за момчиња и девојчиња кои одат на училиште/одат на шопинг/патување/кампување/пикник, итн. Може да биде како подарок за божиќ/ роденден/ ден на децата/ ноќта на вештерките. Прекрасен Детски Училишен Ранец Комплет од 4 Издржливи Лесни Карактеристики На Ранецот : -2 x странична мрежеста торбичка за носење чадор или шише со вода,1 x џеб со патент-Нуди пространа главна преграда со патент за чување учебници, тетратки, папки или други работи со големина А4 за училишни денови. - Повеќенаменски Ранец : се користи како ранец за лаптоп, ранец за патување, чанта за ученици, училишен чанта, ранец за рамо, дневен ранец, ранец.

Особините